دفتر معماری هفت هور

02122057379 | 02122058284
IranArchitects.Models.ArchitecturalOfficeArchitect.
بابک خباز :: مدیرعامل ::
بابک خباز - مدیر عامل
در سال 1357 در واشنگتن متولد و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های هنر تهران و شهید بهشتی در رشته معماری، مقطع فوق لیسانس در سال 1383 به پایان رساند.
از سال 1380 فعالیت حرفه‌ای خود را در شرکت کومه آغاز کرد و به مدت 7 سال با شرکت‌های معماری در ایران و آمریکا از جمله نوران سازه، نقش پارسه و (Soe Lin & Associates،District Design & Construction) همکاری داشته است. 
در سال 1387 به مدت 8 سال مدیریت شرکت معماری طرح ساخت آوگون را عهده‌دار بوده و در سال 1396 با حفظ امتیاز و مالکیت معنوی طرح‌های گذشته، دفتر معماری هفت‌هور را پایه‌گذاری نمود. 

همکاران دفتر معماری هفت هور

دفتر معماری هفت هور در سال 1395 توسط بابک خباز تاسیس گردید و در حوزه‌های معماری، معماری داخلی و طراحی شهری فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد و تمام خدمات طراحی و اجرا را ارائه می‌دهد. پروژه‌های دفتر معماری هفت‌هور همواره در مسابقات و نشریات مطرح بین‌المللی مورد توجه قرار می‌گیرد و موفق به کسب جوایز متعدد شده است. 
 تمرکز تیم طراحی هفت‌هور بر معماری پایدار و زمینه گرا و توجه به ویژگی‌های شاخص هر پروژه و بستر طراحی آن است. طراحی در دفتر هفت‌هور بر اساس گفتمان و همکاری شکل می‌گیرد. ما همواره کارفرما را در مرکز استراتژی خود قرار می‌دهیم تا کار ما بتواند به تمامی نیازهایشان پاسخگو باشد. ما نه تنها به آنچه کارفرما می‌گوید فکر می‌کنیم، بلکه به این مسئله می‌پردازیم که چگونه می‌توانیم نیازهای آنها را پیش‌بینی و طراحی معماری را بهتر کنیم. همچنین استودیو معماری هفت‌هور همواره از تخصص و تجربه مهندسین و مجریان مجرب استفاده می‌کند.

پروژه های اجرا شده دفتر معماری هفت هور

ساختمان اداری صبا

ساختمان اداری صبا

ایده اصلی طراحی این مجموعه از دیاگرام حرکتی آن پیروی می‌کند. در این پروژه با توجه به کشیدگی شرقی- غربی زمین و امکان استفاده حداکثری از نور جنوب، ساختمان در طول زمین کشیده شده است.

مشــــــاهده

ساختمان اداری نیک

ساختمان اداری نیک

ساختمان نیک در گره ارتباطی خیابان میرداماد و خیابان شریعتی واقع شده است. با توجه به گسترش کاربری‌های اداری- پزشکی این محدوده تصمیم بر آن شد که پروژه به صورت اداری در 5 طبقه، یک طبقه لابی و پارکینگ و ی

مشــــــاهده

اينستاگرام دفتر معماری هفت هور

x
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت جهت ایران‌آرشیتکتز محفوظ ميباشد.