جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:

آسانسور

برند های مرتبط با آسانسور

آسانسور و پله برقی
شرکت بهفخر با 3 دهه فعالیت به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی می‌باشد. این شرکت در سال 1368 تاسیس گردید و در زمینه انواع آسانسورهای مسافربر، باربر و اتومبیل‌بر در ظرفیتهای مختلف و متنوع فعالیت دارد. بهفخر ضمن عضویت رسمی هیات مهندسی و بهبود کیفیت استاندارد آسانسور و تحت پوشش وزارت صنایع به عنوان اولین سازنده و عرضه‌کننده آسانسورهای هیدرولیک در ایران و نیز متخصص در زمینه آسانسورهای صنعتی با درجه حفاظتی مختلف حتي ضدانفجار EX شناخته‌شده‌است.این شرکت همگام با استانداردهای جهانی در زمینه واردات و تامین سیستم‌های آسانسور و پله برقی نماینده انحصاری شرکتهای بین‌المللی اروپایی و آسیایی در حوزه ایران می‌باشد که در این خصوص نیز موفق به کسب سهم بسزایی در بازار داخلی و صادرات به کشورهای همسایه شده است. همچنین بهفخر تجارب ارزنده‌اي در زمینه طراحی و اجرا در پروژه‌هاي صنعتي و ملي ايران دارد. از جمله می‌توان به پروژه ملي نيروگاه اتمي بوشهر، پروژه‌هاي صنایع پتروشيمي، صنعت سدسازي و همچنین پروژه‌های مرتفع مانند برج‌های دوقلو بیمه، تعاونی مسکن پلیمر، برج مخابراتی آفاق و .... اشاره کرد.شرکت بهفخر با دارا بودن سبد کالایی متنوع و کامل، توانسته است بخش اعظم نیازهای کارفرمایان محترم را پاسخگو باشد. در زمینه می‌توان به انواع آسانسورهای ترکیبی با بالاترین استاندارد طراحی و استفاده از مرغوبترین قطعات، آسانسورهای پکیج اشاره کرد.همچنین این شرکت با به کارگیری تجارب 30 ساله خود به تازگی محصول بینظیر ECO  را نیز به بازار ارائه نموده که به عنوان یک پیکیج داخلی، علاوه بر صادرات نیاز بخش عمده‌ای از متقاضیان را نیز برآورده می‌سازد.
شماره تماس: 021-88790101
آسانسور و پله برقی
شرکت صدرا صنعت آسانبر، با بهره ‌گیری از هیات مدیره با سابقه و تاثیرگذار خود در صنعت آسانسور و پله‌برقی ایران و همچنین پرسنل فنی و مهندسی تحصیل کرده و با تجربه، طی توافق نامه‌ای با شرکتKÖHLER آلمان از تاریخ  17 اکتبر سال 2011 به عنوان نماینده و توزیع کننده انحصاری کلیه محصولات آسانسور، پله برقی، رمپ متحرک و همچنین قطعات وابسته در ایران انتخاب شد و توزیع، نصب و نگهداری آن را به عهده گرفت. این شرکت، زیر مجموعه یکی از معتبر‌ترین و بزرگترین شرکت‌های صنعت آسانسور و پله برقی ایران است که بیش از4,500 دستگاه آسانسور اجرا نموده و بیش از 2,650 مشترک آسانسور و پله برقی تحت سرویس ونگهداری دارد.شركت متشكل از بخش‌هاي امور تداركات، بازرگاني داخلي، بازرگاني خارجي، امور فني و مديريت كنترل پروژه، واحد كنترل كيفي(QC)، امور اداري و منابع انساني، امورمالي و فروش و خدمات پس از فروش مي‌باشد،کلیه پرسنل و تکنسین‌های اجرایی، سرویس و نگهداری این شرکت طی آموزش‌های دوره‌ای با تکنولوژی‌های روز شرکت کوهلر تعلیم داده می‌شوند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند.
شماره تماس: 021-88203040

کاتالوگ های مرتبط با آسانسور

pdf catalog Behfakhr Eco
Behfakhr Eco
pdf catalog Behfakhr General
Behfakhr General
pdf catalog KÖHLER Resume
KÖHLER Resume
pdf catalog Behfakhr Resume
Behfakhr Resume

محصولات مرتبط با آسانسور

آسانسور و پله برقی
آسانسور و پله برقی
آسانسور و پله برقی
آسانسور و پله برقی
آسانسور و پله برقی
آسانسور و پله برقی
آسانسور و پله برقی
آسانسور و پله برقی
آسانسور و پله برقی
دانلود کاتالوگ
جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:
عضویت در خبرنامه ایران آرشیتکتز
ایران آرشیتکتز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت جهت ایران آرشیتکتز محفوظ ميباشد.