جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:

لیست قیمت و کاتالوگ رنگ ساختمان ، شرکتهای معتبر عرضه کننده رنگ ساختمان ، چگونه رنگ ساختمان مناسب را انتخاب کنیم

رنگ ساختمان

رنگ درساختمان یکی از مسائل بسیار اساسی است چرا که در تمامی بخشهای داخلی و خارجی و به عنوان متریال نهایی دیده میشود

انواع رنگ ساختمانی

رنگهای ساختمانی از چندین طریق دسته بندی میشوند اولین شیوه تقسیم بندی نوع حلالیت آنهاست برای مثال رنگهای پایه آب - رنگ آکریلیک-  و رنگهای پایه روغن . رنگهای آگریلیک مزایای زیادی دارند از جمله قابلیت شستشوی بالا ، سازگاری با محیط زیست و همچنین عدم ایجاد بوی بد هنگام رنگ آمیزی و بعد از آن اشاره کرد . شیوه دیگر تقسیم بندی رنگ ساختمانی محل استفاده آنهاست برای مثال رنگ داخلی ، رنگ نما ، رنگ چوب ، رنگ دریایی و . . . 

در چه فضایی از چه رنگی استفاده کنیم

در هرفضایی دو تصمیم متفاوت برای رنگ باید گرفته شود اول اینکه کالیته رنگی انتخاب شود و دوم اینکه از چه نوع رنگی استفاده شود . مورد اول باید در هماهنگی با دیزاین فضا باشد وبحث مفصلی است در عرصه معماری و مورد دوم نیز به راحتی قابل تصمیم گیری است . برای مثال اگر قرار است فلزات در فضای باز رنگ آمیزی شوند باید از رنگهای اپوکسی و یا رنگهای دریایی برای این منظور استفاده کرد

چه نکاتی را هنگام نقاشی ساختمان رعایت کنیم

پیش از هر چیز آماده کردن زیر کار با توجه به جنس آن است ، در اکثر موارد سطحی صاف و سمباده خورده مورد نظر است . بعد از آن سطح ممکن است نیازمند بتونه کاری باشد و در نهایت رنگ آستر و رنگ اصلی در دو یا سه دست . رنگ آمیزی اصلی در ساختمان معمولا در سطوح بزرگ توسط رولر و در سطوح کوچک و ظریف توسط قلم مو انجام میشود . رنگ آمیزی نهایی از آخرین فعالیتهایی است که در ساختمان صورت میگیرد و باید توجه داشت که وجود گرد و غبار در فضا ویا عوامل مزاحم دیگر پروسه رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان را نابود خواهد کرد .

برندهای مرتبط با رنگ ساختمان

تارنگ دکور cement design میکروسمنت و میکرو متال های سمنت دیزاین

تارنگ دکور cement design

میکروسمنت و میکرو متال های سمنت دیزاین

میکروسمنت و مکیرومتال محصول سمنت دیزاین اسپانیاپوششی منعطف و کاربردی با قابلیت اجرا بر روی هر سطحی مانند کف، دیوار، نما، فضای مرطوب و حتی مبلمان با تنوع نامحدود در رنگ بافت و طرحتارنگ دکور مرجع تأمین ...

دريافت کاتالوگ

مشــــــاهده

کاتالوگ‌های مرتبط با رنگ ساختمان

pdf catalog Ampliado 2019
Ampliado 2019
pdf catalog Mobiliario 2018
Mobiliario 2018
pdf catalog Piscinas
Piscinas
pdf catalog Cement Design 2020
Cement Design 2020
pdf catalog Microterrazzo
Microterrazzo
pdf catalog Areas Comerciales
Areas Comerciales
pdf catalog Residental
Residental
pdf catalog Hoteles 2019
Hoteles 2019

محصولات مرتبط با رنگ ساختمان

محصولی جهت نمایش وجود ندارد
دانلود کاتالوگ
جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت جهت ایران‌آرشیتکتز محفوظ ميباشد.