جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:

لیست قیمت و کاتالوگ واش بتن ، شرکتهای معتبر عرضه کننده واش بتن ، چگونه واش بتن مناسب را انتخاب کنیم

واش بتن

واش بتن نوعی قطعه بتنی پیشساخته است که سطح رویین آن توسط سنگ ریزه پوشیده شده است ، استفاده اصلی واش بتن در کفسازی محوطه و فضای سبز است . سطح بدست آمده در کفسازی واش بتن ، از طریق بتن ریزی در محل هم ممکن است اما رعایت استانداردهای ساخت بتن در کارخانه ها بهتر رعایت میشود ، به همین سبب استفاده از واش بتن کیفیت بهتر و اجرای  سریعتری خواهد داشت . 

انواع واش بتن

انواع واش بتن بسته به سایز ، نوع سنگریزه به کار رفته بر روی سطح ، رنگ واش بتن و همچنین داشتن قابلیت های جانبی نظیر چراغ های از پیش تعبیه شده ، مشخص میشوند

نصب واش بتن

هنگام نصب واش بتن باید به این موارد دقت کرد ،نصب واش بتن به دو صورت خشکه چین و ملاتی انجام میشود در هر صورت سطح زیرین میبایست کاملا کوبیده شده و سفت باشد . در صورتی که واش بتن را ملاتی کار میکنید از ریختن دوغاب برروی سطح واش بتن خودداری کنید ، چرا که به دلیل سطح زبر قابل پاکسازی نخواهد بود ،  رعایت فاصله یک تا 5 سانتی متری میان واش بتن ها - این فاصله میتواند توسط بندکشی یا چمن کاری پر شود .

برندهای مرتبط با واش بتن

برندی جهت نمایش وجود ندارد

محصولات مرتبط با واش بتن

محصولی جهت نمایش وجود ندارد
دانلود کاتالوگ
جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت جهت ایران‌آرشیتکتز محفوظ ميباشد.