جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:

معماری پایدار

در واقع بحث پایداری و یا sustainability تنها مختص به معماری نیست . در حقیقت دو نکته اساسی از اصول پایداری هستند ، یکی اپتیموم کردن نسبت ورودی و خروجی در فعالیت و دیگری امکان وقوع فعالیت بدون دخالت انسان و در فعالیتی طبیعی . شاخه ای از بحث پایداری به مواردی نظیر اقلیم و انرژی میپردازد که در معماری این بخش بیشتر مورد توجه است . در حقیقت هدف اصلی این شاخه از معماری پایدار استفاده مناسب از منابع به گونه ایست که نسلهای بعدی نیز بتوانند از آن بهره ببرند و همچنین کمترین آسیب به طبیعت زده شود چه از نظر تولید آلودگی و یا ایجاد گرما ، چه از نظر مصرف منابع . از این رو عدم استفاده ویا استفاده بهینه از سوختهای فسیلی یکی از موارد اصلی است . از همین رو بحث انرژی های تجدیدپذیر مطرح میشود ، انرژی هایی که از راههایی به جز سوخت های فسیلی ایجاد میشوند . برای مثال استفاده از انرژی های خورشیدی و یا باد و یا آب جاری .همچنین مدیریت منابعی نظیرآب  بارندگی ها و استفاده و هدایت آن  چه برای مصارف انسانی و چه برای آبیاری .معماری پایدار بحث بسیار گسترده ایست و یک مثال مناسب برای آن ساختمانی است که بدون هیچگونه احتیاج به تجهیزات شهری نظیر لوله کشی های گاز و آب و یا برق به حیات مطلوب خود و استفاده کنندگانش ادامه میدهد

برندهای مرتبط با معماری پایدار

برندی جهت نمایش وجود ندارد

محصولات مرتبط با معماری پایدار

محصولی جهت نمایش وجود ندارد
دانلود کاتالوگ
جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت جهت ایران‌آرشیتکتز محفوظ ميباشد.