جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:

معماری پایدار

در واقع بحث پایداری و یا sustainability تنها مختص به معماری نیست . در حقیقت دو نکته اساسی از اصول پایداری هستند ، یکی اپتیموم کردن نسبت ورودی و خروجی در فعالیت و دیگری امکان وقوع فعالیت بدون دخالت انسان و در فعالیتی طبیعی . شاخه ای از بحث پایداری به مواردی نظیر اقلیم و انرژی میپردازد که در معماری این بخش بیشتر مورد توجه است . در حقیقت هدف اصلی این شاخه از معماری پایدار استفاده مناسب از منابع به گونه ایست که نسلهای بعدی نیز بتوانند از آن بهره ببرند و همچنین کمترین آسیب به طبیعت زده شود چه از نظر تولید آلودگی و یا ایجاد گرما ، چه از نظر مصرف منابع . از این رو عدم استفاده ویا استفاده بهینه از سوختهای فسیلی یکی از موارد اصلی است . از همین رو بحث انرژی های تجدیدپذیر مطرح میشود ، انرژی هایی که از راههایی به جز سوخت های فسیلی ایجاد میشوند . برای مثال استفاده از انرژی های خورشیدی و یا باد و یا آب جاری .همچنین مدیریت منابعی نظیرآب  بارندگی ها و استفاده و هدایت آن  چه برای مصارف انسانی و چه برای آبیاری .معماری پایدار بحث بسیار گسترده ایست و یک مثال مناسب برای آن ساختمانی است که بدون هیچگونه احتیاج به تجهیزات شهری نظیر لوله کشی های گاز و آب و یا برق به حیات مطلوب خود و استفاده کنندگانش ادامه میدهد

برند های مرتبط با معماری پایدار

کف پوش،پنل و دیوارپوش های چوبی بامبو محصول هلند
گروه خانه و معماری در سال 1389 با هدف تامین مصالح ساختمانی با کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای به روز صنعت ساختمان در دنیا و با توجه ویژه به اصول حاکم بر توسعه پایدار، توسط جمعی از مهندسین معمار تاسیس شده است. این گروه با اتکا به اصول مدیریت علمی، مدیریت دانش، مدیریت خلاقیت و نوآوری در پاسخگویی به نیاز مشتریان و جامعه ایرانی، با تجربه گروهی از متخصصین زبده در صنعت ساختمان همواره موجبات جلب رضایت مشتریان خویش را فراهم نموده است. علاوه براستقرار دفتر مرکزی وگالری خانه و معماری در شهر تهران، با همکاری شبکه ای از نمایندگی های خانه و معماری در برخی از استان های کشور توانایی ارائه راهکارهای مناسب به بخش های مختلف صنعت ساختمان از جمله هتل ها، بیمارستان ها، مراکز تجاری، برج ها و ساختمان های مسکونی را ممکن ساخته است.گروه خانه و معماری نماینده انحصاری برندهای:- Moso-Bamboo هلند (تولید کننده کف پوش و دیوار پوش های بامبو، پنل ها، کف پوش های چوبی فضای باز و نما) - ROCA sanitary اسپانیا (تولید کننده محصولات چینی بهداشتی، شیرآلات، وان و جکوزی، کابین، دوش، سرویس فرنگی هوشمندو......)- ROCA Tile اسپانیا (تولیدکننده کاشی و سرامیک)
شماره تماس: 02188574565

کاتالوگ های مرتبط با معماری پایدار

pdf catalog Panels, Veneer & Beams
Panels, Veneer & Beams
pdf catalog Bamboo X Treme
Bamboo X Treme
pdf catalog Green
Green
pdf catalog Corporate
Corporate
pdf catalog Flexbamboo
Flexbamboo
pdf catalog Flooring
Flooring
pdf catalog Bamboo N Finity
Bamboo N Finity

محصولات مرتبط با معماری پایدار

محصولی جهت نمایش وجود ندارد
دانلود کاتالوگ
جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت جهت ایران آرشیتکتز محفوظ ميباشد.