جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:

لیست قیمت و کاتالوگ کاشت گیاه  ، شرکتهای معتبر عرضه کننده کاشت گیاه  ، چگونه گیاه مناسب را انتخاب کنیم . 

کاشت گیاه

یکی از مهمترین بخشهای محوطه سازی ، کاشت گیاه است . کاشت گیاه مزایای زیادی از جمله تلطیف هوا و ایجاد اکسیژن ، ایجاد سایه ، جلوگیری از ورود گرد و خاک همراه با باد ، ایجاد فضا و حریم و . ..  را به همراه دارد . عدم توجه به انتخاب گیاه مناسب ، با گذشت زمان نتایج نامناسبی به همراه خواهد داشت

چگونه گیاه مناسب را انتخاب کنیم

انتخاب گیاه مناسب برای فضا ، نیازمند همکاری مهندس معمار و گیاه شناس است . ابتدا مهندس معمار خصوصیات و خواسته ها را بیان میکند و با همکاری گیاه شناس گیاه مناسب انتخاب میشود . مواردی را که در این میان باید مورد نظر داشت شامل نکات زیر است
اقلیم منطقه و سایر گیاهان بومی ، امکان آبیاری و چه شیوه ای از آن مقدور است ، میزان عمق خاک برای کاشت گیاه در هر منطقه به چه میزان است ، گیاه مورد نظر به چه اندازه رشد خواهد کرد و آیا عوامل مزاحمی در این بین وجود دارد ؟ ، گیاه مورد نظر باید جوابگوی چه نیازهایی باشد ؟ برای مثال سایه ، میوه ، ایجاد حریم و یا ایجاد زیبایی ، نیاز به گیاه همیشه سبز است و یا خزان پذیر ؟

برندهای مرتبط با کاشت گیاه

برندی جهت نمایش وجود ندارد

محصولات مرتبط با کاشت گیاه

محصولی جهت نمایش وجود ندارد
دانلود کاتالوگ
جهت دريافت کاتالوگ ميبایست لاگين نموده و یا پس از ثبت آدرس ايميل در فرم مربوطه، کاتالوگ را دريافت نمائيد، لطفا روش دريافت کاتالوگ را انتخاب نمائيد:
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت جهت ایران‌آرشیتکتز محفوظ ميباشد.