دفتر معماری رنا دیزاین

IranArchitects.Models.ArchitecturalOfficeArchitect.
رضا نجفیان :: مدیرعامل ومدیر طراحی ::
کارشناس ارشد معماری - دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات
معمار، طراح، مدرس دانشگاه
مؤسس و مدیر «رِنـا دیزاین»
برنده جوایز متعدد بین المللی و ملی طراحی؛ از جمله برنده جایزه آرکیتایزر در سال 2016 نیویورک، تقدیر ویژه جایزه طراحی آلمان در سال 2018، رتبه سوم جایزه معماری آسیا در سال 2018، رتبه دوم جایزه معماری آسیا در سال 2017، برنده ی مدال نقره جایزه معماری آمریکا در سال 2016، برگزیده ویژه جایزه معمار خاورمیانه در سال 2015، تقدیر ویژه جایزه آسیا در سال 2015، رتبه اول در اولین جایزه دوسالانه معماری و معماری داخلی ایران در سال 93، رتبه اول جایزه معماری داخلی ایران در سالهای 95، 93، 90 و 89 ، رتبه دوم جایزه معماری داخلی ایران در سال 92، رتبه سوم در جایزه معمار 89 ، تقدیر ویژه در جایزه معمار سالهای 95، 93 و 90 ، تقدیر ویژه جایزه معماری داخلی ایران در سال 97 ، رتبه سوم مسابقه غرفه ایران در اکسپو 2020 دوبی در سال 1398 و تقدیر ویژه جایزه معماری داخلی ایران در سال 98 .
طراح نشانه، هویت سازمانی و برندینگ برای بیش از 70 شرکت و سازمان ...

همکاران دفتر معماری رنا دیزاین

رنا دیزاین که در سال 1391 تأسیس شد، یک گروه طراحی جوان است که در زمینه های طراحی، معماری و تحقیقات فعالیت می کند. این شرکت با مدیریت رضا نجفیان، امروز از جمعی از معماران، طراحان داخلی، مهندسین و طراحان محصول تشکیل شده است. رنا دیزاین یک دفتر طراحی چند رشته ای است که نه تنها در معماری بلکه به طور کلی در طراحی نیز دخیل است. چشم انداز ما فراتر از معمول معماری است تا موضوعات گسترده تری از هنر و طراحی را در بر بگیرد. برای ما، خلق یک قاشق تنها یا یک قطعه جواهرات به همان اندازه طراحی و ساخت یک آسمان خراش بسیار جالب و چالش بر انگیز است. این انعطاف پذیری در طراحی به ما این امکان را داده است تا طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه و فرآیندهای طراحی را در پروژه های خود بگنجانیم. ما متعهد هستیم که روش های جدیدی را مورد بررسی قرار دهیم که فراتر از اتفاقات معمول است که حاکم بر رویکرد معاصر است و به سمت ایجاد معیارها و مفاهیم جدید و دوباره تصور شده برای ساختمان ها و محصولات حرکت می کند.
آدرس: تهران، بلوار آفريقا، بلوار ستاري، پلاك 42، واحد1
تلفن تماس: 02188194091 | 02188194123
info@renadesign.com

پروژه های اجرا شده دفتر معماری رنا دیزاین

خانه افشاریان

خانه افشاریان

خانه های منفرد طراحی شده توسط معماران، دسته ای مشخص از تولیدات فرهنگی و هنری هستند که شاید قابل مقایسه با نقاشی از مناظر طبیعی، فیلم مستند یا داستانهای عاشقانه باشند.

مشــــــاهده

اينستاگرام دفتر معماری رنا دیزاین

x
کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت جهت ایران آرشیتکتز محفوظ ميباشد.